JavaScript must be enabled

Příběhy


Náš příběh

Nápad přivést na světlo světa výškově nastavitelné stoly se datuje do roku 2016. Během dlouholetého působení v oblasti ergonomie práce a zdravého sezení jsme se často setkávali s výškově nastavitelnými (nebo také sit-2-stand, výškově stavitelnými stoly) stoly, které ale nesplňovaly to, co bychom od kvalitního produktu čekali.

Zajisté bylo možné snadno nalézt funkční řešení, která nabízela možnost práce v sedě i ve stoje a umožňovala správně ergonomicky nastavené pracoviště. Tyto stoly byly více či méně funkční, ale všechny měly jednu věc společnou - nesplňovaly nároky na celkový vzhled a design. Nebylo také možné odlišit jeden stůl od druhého, jednu značku od jiné.

Na základě tohoto prvotního impulzu jsme se začali zaobírat myšlenkou vývoje vlastního výškově nastavitelného stolu a představení nové moderní značky, která na evropském trhu chybí. Dali jsme si za cíl vyvinout ikonický výškově nastavitelný stůl, který bude moderním, designovým a zároveň luxusním funkčním prvkem každého interiéru.

Celý vývoj trval téměř 3 roky. Rozhodli jsme se hned na začátku, že odmítáme dělat kompromisy a stůl, který představíme, bude etalonem ve své třídě. Vše muselo být promyšleno do nejmenšího detailu, od zadání, které bylo velmi specifické a vycházelo z naší vize, přes první skici, brand a výrobu výsledného produktu.

Tak vznikl MODESK, značka, která v sobě kloubí úctu k tradicím, funkčnost a moderní design. MODESK ve svém názvu spojuje vše, co je pro naše stoly unikátní.

S touto vizí se ztotožnili všichni, kdo se na vývoji podíleli - od designérů ze studia WRKS až po našeho mistra truhláře, který ručně zpracovává každý stůl.

MODESK jsou unikátní výškově nastavitelné stoly, které se uživatelům přizpůsobí nejen výškou, ale i materiálem, vzhledem a funkčností. MODESK nabízí celý ekosystém pro každou kancelář a možnost přizpůsobit si stůl individuálním potřebám - přes vzhled a materiál až po funkční textilní doplňky jako jsou výplně podnoží a paraván až po praktické skříňky a kabinety a elektrické zásuvky pod desku, díky které už nikdy nebudete muset řešit, kam zapojit vaši elektroniku a příslušenství.

V jednom si mohou být naši zákazníci jistí. Tak jako jsme bez kompromisů a s jasnou vizí přistupovali k vývoji stolů MODESK, tak přistupujeme i při jejich výrobě. MODESK znamená záruku nejvyšší kvality.
Následuj nás

Přihlásit se k odběru novinek

MAKES YOU STAND OUT!