JavaScript must be enabled

Nápad přivést na světlo světa výškově nastavitelné stoly se datuje do konce roku 2015. Během dlouholetého působení v oblasti ergonomie práce a zdravého sezení jsme se často setkávali s výškově nastavitelnými (také sit-2-stand, výškově stavitelnými stoly) stoly, které nesplňovaly to, co bychom od kvalitního produktu čekali.

Zajisté bylo možné snadno nalézt funkční řešení, která nabízela možnost práce v sedě i ve stoje a umožňovala správně ergonomicky nastavené pracoviště. Tyto stoly byly více či méně funkční, ale všechny měly jednu věc společnou - nesplňovaly nároky na celkový vzhled a design. Nebylo také možné odlišit jeden stůl od druhého, jednu značku od jiné.

Na základě tohoto prvotního impulzu jsme se začali zaobírat myšlenkou vývoje vlastního výškově nastavitelného stolu a představení nové moderní značky, která na evropském trhu chybí. Dali jsme si za cíl vyvinout ikonický výškově nastavitelný stůl, který bude moderním, designovým a zároveň luxusním funkčním prvkem každého interiéru.

Celý vývoj trval téměř 3 roky. Rozhodli jsme se hned na začátku, že odmítáme dělat kompromisy a stůl, který představíme, bude etalonem ve své třídě. Vše muselo být promyšleno do nejmenšího detailu, od zadání, které bylo velmi specifické a vycházelo z naší vize, přes první skici, brand a výrobu výsledného produktu.

Tak vznikl MODESK, značka, která v sobě kloubí úctu k tradicím, funkčnost a moderní design. MODESK ve svém názvu spojuje vše, co je pro naše stoly unikátní.

S úctou k tradici, na nic si nehraje (MOdest)

MOderní design, který zapadne do každého interiéru

Výškově nastavitelný (MOvable)

MOdulární

MODESK jsou unikátní výškově nastavitelné stoly, které se uživatelům přizpůsobí nejen výškou, ale i materiálem, vzhledem a funkčností. MODESK nabízí celý ekosystém pro každou kancelář a možnost přizpůsobit si stůl individuálním potřebám - přes vzhled a materiál až po funkční textilní doplňky jako jsou výplně podnoží a paraván až po praktické skříňky a kabinety a elektrické zásuvky pod desku, díky které už nikdy nebudete muset řešit, kam zapojit vaši elektroniku a příslušenství.

V jednom si mohou být naši zákazníci jistí. Tak jako jsme bez kompromisů a s jasnou vizí přistupovali k vývoji stolů MODESK, tak přistupujeme i při jejich výrobě. MODESK znamená záruku nejvyšší kvality.

Tímto ale příběh MODESK nekončí, již nyní pro vás, naše zákazníky, připravujeme nové řady produktů, které obohatí vaši kancelář.

Následuj nás

Přihlásit se k odběru novinek

MAKES YOU STAND OUT!