JavaScript must be enabled

Společnost MODESK vznikla v roce 2015 s cílem využít více než dekádu zkušeností se zdravým sezením a ergonomií práce a přinést novou zkušenost do vašich domovů a kanceláří. Vždy s důrazem na osobitost a udržitelnost, s hrdostí sobě vlastní.

Naší vizí je skloubení nadčasového designu všech našich produktů, chytrých inovací a zdravé kancelářské práce. Během výroby se soustředíme na každý detail bez ústupků v kvalitě v průběhu celého procesu výroby, od prvních skic až po finální výrobek.

MODESK je synonymem zdravé a moderní kanceláře.

Sit-2-stand stoly MODESK

Výškově nastavitelné stoly MODESK navazují na dlouholetou tradici českého designu a truhlářské výroby v jedinečné kombinaci minimalistického funkčního designu, který zapadne do každého interiéru a nabízí zcela nový úhel pohledu na vaši kancelář. Stoly MODESK přináší kombinaci nadčasových ocelových komponentů a vysoce kvalitního dřeva ručně zpracovaného mistrem truhlářem.

Díky stolům MODESK můžete se svými kolegy řešit pracovní úkoly tváří v tvář a mít monitor počítače ve výši očí nebo dokumenty po ruce. Již se nestane, že byste se museli nepohodlně sklánět nad stolem!


Zlepšuje vaše zdraví

Prospívá vašim zádům

Příznivý efekt na kardiovaskulární systém

Zvyšuje efektivitu pracovního výkonu

Snižuje únavu

Zlepšuje dynamiku práce v týmu

Zkracuje porady

Díky výškově nastavitelným stolům MODESK můžete rychle a jednoduše reagovat na vzniklé situace na vašem pracovišti. Na to vše vám bude stačit pouze jedno tlačítko.

Naším cílem je, abyste se cítili vždy svěží a přicházeli ke svému designovému stolu MODESK s chutí.

Následuj nás

Přihlásit se k odběru novinek

MAKES YOU STAND OUT!