JavaScript must be enabled

Designer

Řada Designer jde o krok dále a nabízí jedinečné řemeslně zpracované masivní podnože, které zajistí, že se váš MODESK ve vaší kanceláři neztratí a bude nepřehlédnutelným designovým a zároveň funkčním doplňkem.

Designové výškově nastavitelné stoly MODESK řady Designer jsou určeny pro ty, kteří vědí, co chtějí a nehodlají dělat kompromisy. Tato řada vám nabízí přírodní materiály v jednoduchém stylu.

Samozřejmostí je možnost výběru barevného provedení sloupků, materiálu a dekoru pracovní desky od LTD až po masivní dřevo a také dekoru unikátní podnože stolu MODESK.

Možná provedení podnože - (viz katalog).

Konfigurátor
Konfigurátor

Elegance v každém detailu

Materiály

Ke stolům řady Designer můžete vybírat ze široké škály materiálů, které můžete kombinovat s elegantními podnožemi z masivního dřeva se spojem na 45°.

Dekory desky


  • LTD

  • Masivní překližka potažená HPL

  • Dřevěná dýha

  • Masivní dřevo

Ovladače

Tak jako u všech výškově nastavitelných stolů MODESK můžete i u řady Designer vybírat ze 2 typů ovladačů. Základní ovladač je v barvě sloupků a nabízí 3 paměti pro uložení využívané výšky stolu. Nebudete muset váhat při nastavování vašeho MODESKU a můžete pohodlně sdílet vaše pracovní místo až se třemi lidmi a nikdo z nich nemusel složitě hledat svou optimální výšku desky.

Podnož Designer

Čisté a jednoduché, řemeslně zpracované - tím se vyznačují podnože stolů MODESK řady Designer. Tato řada vám nabízí podnože zpracované z masivního dřeva (dub, jasan nebo ořech) se spojem na 45°.

Následuj nás

Přihlásit se k odběru novinek

MAKES YOU STAND OUT!